Webikod

Resim açıklama kısmı makaleye uygun yazılmalıdır.

Webikod hiçbir fiziki malzemeye ihtiyaç duymadan kare barkod aracılığıyla bilgi,link,uygulama hizmetlerini birarada sunmaya imkan tanıyan aynı zamanda paylaşım yapmaya izin veren pratik bir teknolojidir.

Webikod paylaşmayı istediğiniz gerekli bilgileri doldurduktan sonra bir karekod aracılığıyla bu bilgilerin paylaşımını kameraya sahip birçok akıllı telefonunun okumasıyla paylaşım kolaylığı sağlar.

Paylaşılan bilgiler karşıdaki insana sadece gerekli bilgilerin gösterilmesini sağlar.Gerekirse özel bilgiler paylaşımı gizlenebilir.

Bu paylaşımı etkili şekilde görebilmek için sisteme ücretsiz şekilde üye olduktan sonra detaylara ulaşabilirsiniz.Güvenlik arzeden bilgilerin korunması KVKK uygun şekilde hazırlanmıştır.

Webikodun çalışması için tek koşul akıllı telefona ve barkodu okumaya imkan veren kameraya sahip olmasıdır.Günümüz şartlarında çoğu insanın akıllı telefon kullandığını düşünürsek bu işlem paylaşım noktasında çok pratik,kullanışlı çözüm sunmaktadır.

Webikod üyeliğinde aktivasyonla birlikte birçok özellik kullanıma açılacaktır.Dilerseniz uygun paket seçimi yaparak daha fazla özelliklere sahip olabilirsiniz.

Webikod ile tüm sosyal medya, finans bilgileriniz, kripto cüzdanınız, adresiniz, pazaryerleri, kataloglarınız, portföyünüz, drive dosyaları ve notlar gibi geniş kapsamlı paylaşımlar yapılabilir.